Adres
Stokdijkkade 13
2671 GW Naaldwijk

Telefoon
0174 – 62 41 11

Mail
hulsebosch@hulsebosch.nl

Neem contact op met Hulsebosch Makelaardij

Martijn Hulsebosch
NVM – makelaar
m.hulsebosch@hulsebosch.nl

Yvonne Hoeve
assistent-makelaar
y.hoeve@hulsebosch.nl

Neem contact op met Hulsebosch Autolease

Peter Hulsebosch
adviseur
p.hulsebosch@hulsebosch.nl

Tim Hulsebosch
adviseur
t.hulsebosch@hulsebosch.nl

Neem contact op met Hulsebosch Assurantiën

Peter Hulsebosch
adviseur
p.hulsebosch@hulsebosch.nl

Peter Vellekoop
adviseur
p.vellekoop@hulsebosch.nl

Jan Boon
adviseur
j.boon@hulsebosch.nl

Tim Hulsebosch
adviseur
t.hulsebosch@hulsebosch.nl

Bart van Manen
adviseur
b.vanmanen@hulsebosch.nl

Connie de Zeeuw
polisadministratie
c.dezeeuw@hulsebosch.nl

Neem contact op met de administratie van Hulsebosch

Ria de Vries
financieel medewerker
r.devries@hulsebosch.nl

Yvonne de Wijs
receptioniste
y.dewijs@hulsebosch.nl

Corina Clavel
receptioniste
c.clavel@hulsebosch.nl

Meld je aan voor onze nieuwsbrief

Een paar keer per jaar sturen we een update over ontwikkelingen in de markt, wetenswaardigheden waar u zéker van op de hoogte wilt zijn.

    Al jaren is Hulsebosch Makelaardij en Assurantiën te Naaldwijk onze intermediair in verzekeringszaken. Goed geïnformeerd, kennis hebbend van innovatieve ontwikkelingen, gekoppeld aan voortschrijdend inzicht m.b.t. de maatschappelijke veranderingen en dientengevolge de consequenties voor een cliënt.

    Vanuit die invalshoek laten zij ons elk jaar kennismaken met de inhoudelijke kwaliteit van verzekeringsmaatschappijen om te komen tot een voor ons passende keuze. Zo zijn de ARAG rechtsbijstand en Nationale Nederlanden al jaren een onderdeel van ons verzekeringspakket. Verzekeringen die doen waar zij voor staan, nl rechtsbijstand en hulp verlenen op alle verzekerde gebieden in hun pakket.

    Klantgericht, goede structuur en helder in het taalgebruik.
    Maar bovenal deskundig en doelgericht in hun streven recht te doen. Aanraders!!

    Els Borsboom

    Tim heeft me geholpen en hetwas een super fijne ervaring. Duidelijk overzicht, fijne samenwerking en communicatie, geen gespush en zo als tim zelf zij “we kunnen door sleutelen tot het naar jou zin is. Ik ben er voor jou’. Mijn bedrijf is nu goed verzekerd.

    Tristan, Goud|vies

    Helaas het laatste half jaar 2x schade aan mijn auto gehad. Ik voel me bijzonder goed geholpen en goed ‘gehoord’. Ook bij mijn verhuizing ben ik prima en persoonlijk geholpen. Ik ben erg tevreden!

    Betty de Graaff

    Tim Hulsebosch is zeer vakkundig in zijn werk en denkt altijd goed met ons mee.
    Wij zijn zeer tevreden met onze samenwerking!

    Wahing Lee, StudioBlauw

    Klantvriendelijke en professionele organisatie met fijne mensen die met je meedenken en je voorzien van goed advies.

    Mike

    Een aantal maanden geleden verschillende bedrijfsverzekeringen afgesloten via Tim. Erg tevreden over de persoonlijke aanpak en vriendelijkheid!
    Tim denkt echt met je mee.

    Tamar Vollebregt, K-Beauty Store